Kontaktieren Sie uns: +90 (532) 741 46 29
Rose Apart Motel, Auf Der Karte
 

mehr Uber uns

Tarihimiz ve Lokasyon

OTELİMİZ / PANSİYONUMUZ Kurulduğu günden beri siz değerli misafirlerimizin ve değerli acentalarımızın katkılarıyla her geçen gün kendini yenileyerek doğu Akdenizde parlayan bir yıldız oldu.

Otelimiz Mersin iline bağlı Erdemli ilçesinin Kızkalesi  ............  ...............  beldesinde hizmet vermektedir. Adana Havaalanına 120 km (yolların tamamı otoyol ve duble yoldur) Mersin iline 60 km, Erdemli ve Silifke ilçelerine 25 km mesafededir.

Otelimizde 12 Oda, 36 Yatak, 24 Saat Sıcak Su, Spleet Klima, LCD TV, Uydu Yayını, Budolabı, Elbise Dolabı, Oturma Grubu, Mutfak ve Mutfak Eşyaları Denize 20 Metre Mesafe, Açık Büfe Kahvaltı, Otopark ve Güvenlik Sistemi Mevcuttur.

Otel Yönetimi
 

Etkinlikler

Hotelimiz Kızkalesine 1 KM Mesafede Bulunmaktadır. Bu nedenlede tüm tarihi yerler, inanç ve kültür merkezlerinin kesişme noktasındadır. Buralara düzenlenen turlara katılarak tatilinizi sadece denize girerek ve dinlenerek değil; doğa, deniz ve tarihi yerleri de gezerek ülkemizin keşfedilmemiş güzelliklerini inanç ve kültür hazinelerini de görerek daha da anlamlı hale getirebilirsiniz.

Ayrıca Kızkalesinde ve Taşucunda Düzenlenen Yat Turlarına Katılabilir. ( Yat Turları İçin Otelimiz Önünden Servis Hizmeti Sunulmaktadır. )Gecelerinizide Kızkalesinin Hareketli Gecelerinde Eğlenerek Değerlendirebilirsiniz.

Machen Sie eine Reservierung

Senden Sie uns eine Nachricht with your desired room type, arrival date and number of nights you'd like to reserve, and we'll contact you in no time.